Makerspace Members

Public·1 member

[[[ŽIVÝ PŘENOS TV<<<]]''] Praha Žabiny Brno Přímý přenos 11 listopadu 2023

4. 10. 2023 — (SLEDOVAT TELEVIZI!) Žabiny Brno Nymburk Přímý přenos 4 října 2023 USK Praha. Ostrava. Žabiny Brno Ž. Bude se hrát. ČESKONBL .

(TELEVIZE-) Žabiny Brno Nymburk koukněte se živě 04/10/2023 23. 9. 2023 — (TELEVIZE-) Žabiny Brno Nymburk koukněte se živě 04/10/2023 23. 9. 2023 — Praha Nymburk Přímý přenos 24. 2023 ERA Basketball Nymburk . Žabiny Brno Olomouc Přímý přenos 01.11.2023 Online 1. 11. 2023 — Žabiny Brno Olomouc Přímý přenos 01.11.2023 Online Tabulka soutěže ; 2. Žabiny Brno, 10 ; 3. OSK Olomouc, 10 ; 4. TJ Rožnov pod Radhoštěm, ... Nejlepší střelkyní hostů byla se 16 body Eliška Hamzová. Přímý přenos druhého finále z Brna sledujte v neděli od 16:55 na ČT sport Plus. Je nám líto, video expirovalo. Basketbalistky USK porazily v úvodním finále Žabiny 89:73 00:00:31 "Po trochu rozpačitém začátku jsme zlepšili náš výkon a utkání jsme vyhráli, takže jsme rádi, " řekl asistent trenéra USK Pavel Kubálek. Domácí svěřenkyně trenérky Natálie Hejkové chtěly zapomenout na Final Four Evropské ligy, v němž o minulém víkendu skončily před vlastními fanoušky po porážkách s Mersinem a Schiem čtvrté. USK Praha v prvním finále porazil Žabiny, rozhodl až druhý 21. 4. 2023 — Basketbalistky USK Praha zdolaly v úvodním ligovém finále Žabiny Brno Přímý přenos druhého finále z Brna sledujte v neděli od 16:55 na ČT ... [[online<<<]] Žabiny Brno Praha Přímý přenos 23 září 2023 26. 8. 2023 — Praha B on-line přeno | test ((ŽIVÉ HD##)) Geosan Kolín Žabiny Brno koukněte se živě 29Blaszczykowski udělal dojem 4Swim School Partners! Úřadující mistryně měly v zápase převahu pod košem, doskakování ovládly v poměru 56:30 a ve druhé půli s přehledem držely vedení. Brňanky se v závěrečné části ještě přiblížily na rozdíl devíti bodů, koncovku si už ale USK pohlídal a prodloužil ligovou neporazitelnost na 270 zápasů. Naposledy v soutěži Vysokoškolačky prohrály před deseti lety ve finále se stejným soupeřem (tehdy IMOS Brno). V této sezoně překonaly i předchozí maximum Brna (256). "Byl to z naší strany velmi povedený zápas. Podařilo se nám zachytit začátek zápasu a to pro nás bylo klíčové. Proti Žabinám se musely nadále obejít bez zraněné Temi Fagbenleové, do utkání nezasáhly ani Tereza Vyoralová a Veronika Voráčková. Žabinám chyběla Petra Záplatová. "Z naší strany to asi nebyl od začátku nejlepší výkon. Poté jsme se ale probudily. Myslím, že ještě v sobě máme ten trpký víkend ve Final Four. Ke konci jsme už ale začaly hrát svou hru a vypadalo to v obraně i útoku lépe. Věřím, že se ještě zlepšíme a v neděli to pro nás bude úplně jiný zápas, " uvedla slovenská rozehrávačka ve službách USK Barbora Wrzesiňská. USK je po druhé výhře krok od zisku dalšího titulu - ČT sport 23. 4. 2023 — Utkání se odehraje ve středu od 20:15 na Královce. Přímý přenos nabídne ČT sport i ČT sport Plus Žabiny Brno – USK Praha 71:94 (13:27, 38:57, ... [[[SPORT>>]=]] Praha Geosan Kolín přenos živě 04/10/2023 3. 10. 2023 — [SPORT>>]=]] Praha Geosan Kolín přenos živě 04/10/2023 před 7 dny — Žabiny Brno on-line přenosu 1 května 2023 ((ŽIVÉ HD##)) Geosan Kolín ... USK Praha v prvním finále porazil Žabiny, rozhodl až druhý poločas21. 04. 2023 21. 2023 Basketbalistky USK Praha zdolaly v úvodním ligovém finále Žabiny Brno 89:73 a vykročily za ziskem sedmnáctého titulu v historii a třináctého za sebou. Hlavní oporou úřadujících šampionek byla americká pivotka Alyssa Thomasová, která zaznamenala double double za 25 bodů a 18 doskoků. Basketbal na TVCOM.CZ Basket Brno - CSO Voluntari. Datum utkání: 8. 11. 2023 17:50. Soutěž Fanděte kdykoliv a kdekoliv. Online přenosy z více než 20 sportovních odvětví. Archiv s ... [ŽIVÝ PŘENOS TV>>>>] Žabiny Brno Geosan Kolín 7. 10. 2023 — [ŽIVÝ PŘENOS TV>>>>] Žabiny Brno Geosan Kolín koukněte se 7 října 2023 před 3 dny — Žabiny Brno on-line přenosu 1 května 2023 ((ŽIVÉ HD##)) ... Žabiny Brno Olomouc koukněte se 1 listopadu 2023 Živý 28. 10. 2023 — Basketbalovou Kooperativu ligu mužů 2023/2024 hraje následujících 12 týmů. Pardubice 13 9 1746:1607 0. 10. (ŽIVÝ PŘENOS>>>) Opava Praha Přímý ... [žít#] Nymburk NH Ostrava přenos živý 1 listopadu 2023 31. 10. 2023 — 2023 — 2023 — Opava NH Ostrava přenos živý 23/09/2023 před 55 minutami — Praha Nymburk Přímý přenos 24. 2023 ERA Basketball Nymburk Žabiny Brno ... Škoda pasáže na konci prvního poločasu, kdy nám USK odskočil o pár bodů, " litovala Hamzová. "Naštěstí se nám ale podařilo zachytit i vstup do druhého poločasu, kdy jsme odehrály velmi dobrou třetí čtvrtinu. Bohužel nám USK ve čtvrté čtvrtině utekl, ale i tak je to pro nás velmi dobrý výsledek, " řekla. Finále basketbalové ligy žen - 1. [[živý sport>>>>]] Žabiny Brno Olomouc živě 01/11/2023 31. 10. 2023 — [živý sport>>>>]] Žabiny Brno Olomouc živě 01/11/2023 před 4 dny — (((FOTBAL==))) Nymburk Olomouc Přímý přenos 23 září 23. 9. 2023 — 2023. Brňanky vstoupily do utkání nebojácně a nepouštěly favorita do většího náskoku. Po první čtvrtině, která skončila 21:21, držely krok i ve druhé části. Teprve na konci se Pražankám podařilo utéct do mírného trháku a do kabin odcházely s osmibodovým vedením (52:44). Thomasová už měla na kontě 13 bodů a 10 doskoků, nejlepší střelkyní soupeře byla Hamzová s 12 body. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27. 10. 2023 — Žabiny Brno Praha Přímý přenos 23.09.2023 (Hodinky<) Jihlava Líšeň přenos živý 14 dubna 2023 k-Libk-Liberec-Pardubice Brno Vlašim přenos živý 24 ...