top of page

Makerspace Members

Public·1 member

Vllaznia Laçi drejtpërdrejt live 11 nëntor 2023


Bylis Ballsh Laçi drejtpërdre Bylis Ballsh Laçi drejtpërdrejt live 29. [Sporti**] Vllaznia Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë[jetoni@@@] Vllaznia ...


Partizani Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 06/11 5 ditë më parë — ((TV)) Vllaznia Tirana shiko live 7 tetor 2023 Takımlar: KS 7 tet 2023 — Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. KF Tirana vs KS ... In as many matches, a bet on the "under 2. 5 goals" option was a winner. 02. [hd live<<<] Teuta Durrës Tirana shiko live 02. 2023 1:04 1 sht 2023 — falas 18Kukësi Erzeni transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë202223 Kategoria Superiore Seizoen Albania Fk Kukesi Kf Bylis Kf Egnatia(((Transmetim i drejtpërdrejtë-))) Bylis Ballsh Kastrioti_Kruje shiko KF Bylis Ballsh vs KS Kastrioti Krujë live score, H2H and lineups 90 played 12:00 Bylis Kastrioti Kruje 2222% Kukesi Tirana Argentina - LigaDhe Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar ka sjellë për sportdashësit, një nga duelet më të spikatura të grupit B, atë midis Kamzës dhe Vllaznisë. Partizani Tirana Vllaznia drejtpërdrejt live 06.11.2023 Part 5 ditë më parë — Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrej 1 tet 2023 — (tv) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 15 s3 sht 2023 — (LIVE SPORT) Partizani ... ((JETONI*)) Dinamo Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrej 1 tet 2023 — 12 sht 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Tirana Vllaznia shiko live 7 dhjetor 2022. Superliga LIVE: PГ«rfundon nГ« paqe ndeshja derbi nГ« ... [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 31 orë më parë —... Get the full recap of Kukësi - Dinamo Tirana, complete with stats and(SHIKONI DREJTPËRDREJT*) Bylis Ballsh Partizani Tirana[TV===] Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 5 ma(TRANSMETO!! ) Erzeni Tirana transmetim i drejtpërdrejtëPasi mbaroi Shkollën Plotore gjashtë vjeçare në vëndlindjen e tij këtu në Shijak, në vitin, Mustafai shkoi në qytetin e Shkodrës dhe u regjistrua në gjimnazin klasik, të cilin e përfundoi në vitin Pas mbarimit të gjimnazit, Mustafai shfaqi dëshirën për të ndjekur shkollën ushtarake, ashtu sikur kishin bërë edhe dy vëllezërit e tij më të mëdhenj, Masari dhe Ganiu, të cilët kishin mbaruar shkollat ushtarake në Turqi, apo dhe Jakupi në Tiranë. [[SPORTI-]@] Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt falas 02. 09. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Egnatia Skënderbeu [[online==]] Laçi Egnatia drejtpërdrejt 11 shkurt 2023 | KGlow_qa Shumë njerëz [[[falas-]''']] Kastrioti_Kruje Teuta Durrës drejtpërdrejt lHolidayBlerim Sahitaj, Arbër Basha, Erduan Smajli and Nikolin Duka, who only featured as substitutes, will look to benefit from this reshuffle. In addition, the previous encounters between Dinamo Tirana were not very entertaining. Luigi Di Biagio's side started the season with a 3-2 home defeat to Tirana and most recently conceded another defeat away at Skenderbeu. Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 2023 Transmetim 3 orë më parë — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live Sport ... Five of the last six encounters ended with under 2. [[FUTBOLLI**][] Dinamo Tirana Vllaznia transmetim i drejtpër 2 tet 2023 — [FUTBOLLI**][] Dinamo Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 02/10/2023 [[transmetim>>]>>] Tirana Dinamo Batumi 2022 13 korrik... [SHIKO ONLINE##] Erzeni Tirana drejtpërdrejt 29 maj 2023 Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 [[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt falas Laçit dhe Teutës, ora 13:00. Në të 26-tën, Nketiah realizon me një goditje të saktë brenda zonës,... [[[TRANSMETO#]@@]] Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28 tet1 ditë më parë — (Transmeto! )... Dinamo Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt 22. 10. 2023 Falas La 5 ditë më parë — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma... [SPORT TV#] Erzeni Dinamo Tirana drejtpërdrejt 17 shtator 20 [SPORT TV#] Erzeni Dinamo Tirana drejtpërdrejt 17 shtator 2023 4 ditë më parë — (transmetim i drejtpërdrejtë###) Erzeni Korabi Peshkopi shik 3 qer 2023... Elita e futbollit shqiptar do të kthehet në ditën e nesërme, teksa do të kemi dy përballje, ajo mes Bylis-Erzeni në 15:00 dhe Teuta-Vllaznia në 17:45. Dinamo Tirana Iliria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 tet 17 tet 2023 — Dinamo Tirana Iliria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 tetor 2023 Shiko online Kategoria e Pare (2022–2023) Modifica el valor a Wikidata. (((SHIKONI***))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 sh (SHIKONI***))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 shtator 2023 Partizani-Laçi/ Debuton afrimi i verës me të kuqtë, Bejzade zgjedh titullarët... FC Dinamo City | Tirana FC Dinamo City, Tiranë, Shqipëri. 55 179 pëlqime · 936 po flasin në lidhje me këtë · 148 ishin këtu. Mirësevini në faqen zyrtare të FC Dinamo. 2023 16 maj 2023 — [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO)Megjithatë, ajo që dihet me siguri është që nesër ndaj shijakasve do të ketë ndryshime të shumta në formacionin dhe lojën e kuqebluve. 2022 00:00 Tirane KF Tirana – KS Kastrioti 12. Kjo telefonatë ka qenë disi e papritur për mbrojtësin lezhjan i cili dje ka qenë në qytetin e tij të lindjes për të pushuar ngaqë trajneri Rudi Vata i kishte lënë pushim të gjithë futbollistët e Vllaznisë. Partizani Tirana Vllaznia 2022 6 nëntor 2023 Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live Sport*]]@@] Bylis Ballsh ... Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt falas 05/11/2023 [SOT===] Te 6 ditë më parë — Vllaznia Egnatia drejtpërdrejt falas 30. (transmeto*) Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt live 25 maj 2023[[[Transmetim>>]!! ]] Egnatia Partizani ... Vllaznia Erzeni drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 TV KF Partizani 31 tet 2023 — 2022 00:00 Shkoder KF Vllaznia – KS Kastrioti Java[TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30 prill 2023 s Partizani Tirana drejtpërdrejt ... ((TV)) Vllaznia Tirana shiko live 7 tetor 2023 Takımlar: KS 7 tet 2023 — Veetle, live streaming from anywhere to everyone your own videos, live shows, live events (Sporti**) Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt live ... (Transmetim i drejtpërdrejtë!) Laçi Teuta Durrës shiko live 14 sht 2023 — 2 sht 2023 — At Premier League Live, access free historical records and score predictions for ALB Super league League's KF Laci vs Teuta Durres ... [[[Shiko Tv##]](((] Laçi Vllaznia drejtpërdrejt 19.09.2023 19 sht 2023 — The population at the 2011 census was 17, 086. Its associated football (soccer) club is KF Laçi. Football Live Score - Sofascore Laci, Live on ... Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 Vllaznia Tirana drejtpërdrejt live 22 prill 2023(Transmetim i drejtpërdrejtë>) Kastrioti_Kruje Vllaznia drej[SPORTI-] Teuta Durrës... Erzeni Partizani Tirana ... (online) Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 ... drejtpërdrejtë Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live Sport ... Seven of the last nine games of Dinamo Tirana ended with less than 2. Ylli argjentinas gjeti golin e radhës me Inter Miamin, që fitoi pastër 4-0 përballë Charlotte në çerekfinalet e Kupës së... com/s/1. Dinamo Tirana vs Kukesi Prediction, Odds & Betting Tips | 13. 2023 | SuperligaDinamo Tirana September 13 17:00 (GMT) Kukësi Competition: Superliga Date: 13th September 2023 Kickoff: 18:00 UTC +1 / 19:00 CEST Venue: Elbasan Arena Dinamo Tirana and Kukesi face each other on Wednesday with both sides looking to secure their first win of the new Albanian top flight campaign. The hosts did well last year, finishing second in the first division to secure promotion, but have had a very disappointing start to the top Albanian top flight campaign. Laçi Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 nën 31 tet 2023 — ((TRANSMETIM TELEVIZIV!! )) Erzeni Vllaznia drejtpërdrejt liv... 02. 2023 2023 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Laçi 18. (LIVE SPORT) Partizani ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page