top of page

Makerspace Members

Public·1 member

[[OGLĄDAĆ ONLINE@@]] Korona Jagiellonia gledaj online 11 listopada 2023

22 godziny temu — 2023 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok - PKO Ekstraklasa 12. ... Warta Poznań Puszcza Niepołomice gledaj na żywo online 59 minut temu — 4 ...

(telewizja sportowa<<) MKS Cracovia Śląsk Wrocław 5 dni temu — (telewizja sportowa<<) MKS Cracovia Śląsk Wrocław gledaj online 10 listopada 2023 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:3 (0:0). Bramki: 0:1 ... Korona - Jagiellonia w PKO Ekstraklasie. Przed białostoczanami żółto-czerwone starcie derbowe z groźnym u siebie przeciwnikiemNiewiele czasu na odpoczynek po środowym meczu Fortuna Pocharu Polski w Rzeszowie z Resovią (3:1) mieli piłkarze Jagiellonii. Już w sobotę - 11 listopada, białostoczanie zagrają w spotkaniu 15. kolejki PKO Ekstraklasy w Kielcach z Koroną. - Temperatura tego spotkania będzie duża, ale OK, po to gra się w piłkę, żeby takie mecze rozgrywać i pojedziemy do Kielc po to, żeby zwyciężyć - deklaruje. Piłkarz Jagiellonii po meczu z Resovią: Wiemy, że potrafimy grać w piłkęProblemem gości może być to, że w środę - 8 listopada grali mecz Fortuna Pucharu Polski w Rzeszowie z pierwszoligową Resovią (3:1), a ich najbliżsi rywale z Kielc mogli w spokoju przygotowywać się do starcia ligowego. Białostoczanie są jednak dobrej myśli. - Mamy czas na regenerację. Myślę, że będziemy dobrze przygotowani i powalczymy z Koroną o trzy punkty - uważa obrońca podlaskiej drużyny Bartłomiej Wdowik. Spotkanie Korona - Jagiellonia rozpocznie się w sobotę - 11 listopada, o godz. Wypowiedzi trenerów i piłkarzy po meczu:Maciej Stolarczyk:Leszek Ojrzyński:Marc Gual:Tomas Prikryl:Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 4:1 (1:1)Bramki: 1:0 Tomas Prikryl (31), 1:1 Jakub Łukowski (35), 2:1 Marc Gual (52-karny), 3:1 Fedor Cernych (62-karny), 4:1 Jesus Imaz (85). Żółta kartka - Jagiellonia Białystok: Israel Puerto, Zlatan Alomerovic. Korona Kielce: Adrian Danek, Jacek Podgórski. Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń). Widzów: 8 333. Jagiellonia Białystok: Zlatan Alomerovic - Israel Puerto, Bogdan Tiru, Bojan Nastic - Tomas Prikryl (79. Miłosz Matysik), Taras Romanczuk (87. Oliwier Wojciechowski), Martin Pospisil, Jakub Lewicki (70. Po dyskusji w drużynie, również po konsultacji z trenerem Maciejem Stolarczykiem kapitana zespołu Tarasa Romanczuka, Jagiellonia postanowiła "oddać" gola. Korona wznowiła więc grę ze środka boiska, Łukowski sam przebiegł kilkadziesiąt metrów i wbił piłkę do bramki gospodarzy. Gual mówił w przerwie meczu, że gdy leżał na boisku, nie widział, że to Korona wybiła piłkę na aut, dlatego po wrzucie piłki z boku przejął ją i zainicjował akcję. Druga połowa meczu i trzy gole JagiPo przerwie Jagiellonia bardzo szybko objęła prowadzenie. Białostoczanie zagrają u siebieTrener Jagi Adrian Siemieniec: Temperatura tego spotkania będzie dużaJego słowa potwierdza postawa Złocisto-Krwistych w tym sezonie. Korona u siebie przegrała tylko z Górnikiem Zabrze 0:1 i to po golu w ostatnich fragmentach spotkania. W Kielcach nie umiał zwyciężyć m. in. liderujący Śląsk Wrocław, który musiał zadowolić się remisem 1:1. - Korona zawsze była u siebie mocną drużyną. Potwierdzała to w tamtym sezonie i potwierdza to też teraz - zauważa szkoleniowiec Jagi. KORONA KIELCE-Jagiellonia Białystok Oglądaj Za Darmo Na Oglądaj darmową transmisje meczu Korona Kielce za darmo na Hesgoal Będziesz zaskoczony... Jagiellonia Białystok Stal Mielec gledaj na żywo 3 listopada 8 dni temu — Transmisja Transmisja... Łódź gledaj... Stal Mielec - Korona Kielce ONLINE. Czy kielczanie... ŁKS Łódź vs Cracovia live score, H2H and lineups ... (telewizja<<<<) Warta Puszcza gledaj na żywo online 10/ 22 godziny temu — W 57. minucie Jagiellonia prowadziła już 2:0. Pogoń Szczecin ograła Korona [dziś Piłkę w pole karne dośrodkował Tomasz Kupisz, a na ... Cracovia Śląsk gledaj na żywo online 10 listopada 2023 1 dzień temu — Jagiellonia Białystok Stal Mielec gledaj Cracovia – Śląsk Korona Puszcza gledaj 27 października 2023 1 dzień temu — Korona Puszcza gledaj ... Jeden z zawodników gości zagrał piłkę ręką w polu karnym, sędzia analizował jeszcze tę sytuację na monitorze i uznał, że białostoczanom należy się rzut karny. W 52. na gola zamienił go Marc Gual. W 61. Jagiellonia Białystok miał kolejny rzut karny. Tym razem do piłki podszedł Fedor Cernych i pewnym strzałem pokonał bramkarza Korony i podwyższył prowadzenie na 3:1. Już w końcówce meczu gola na 4:1 strzelił Jesus Imaz po asyście Guala. Następny mecz Jagiellonia Białystok zagra w najbliższy piątek (7. 10). Żółto-czerwoni zagrają u siebie o 20:30 z Wisłą Płock. Jagiellonia oddała gola Koronie, ale i tak wygrała [zdjęcia, wideo]Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali z Koroną Kielce 4:1 (1:1) w meczu ekstraklasy. W pierwszej połowie gole strzelili: Prikryl i Łukowski, a po przerwie strzelali: Gual, Cernych i Imaz. W pierwszej połowie doszło do niecodziennej sytuacji, bo białostoczanie w ramach zachowania fair play "oddali" gola Koronie. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce, 2. 10. 2022, fot. Joanna Szubzda Jagiellonia nie przegrała od siedmiu spotkańJagiellonia przystępowała do meczu z Koroną po sześciu ligowych meczach bez porażki, ale w czterech z nich odnotowała remisy. Również po pierwszej połowie spotkania Jagiellonia remisowała 1:1. Ostatecznie wygrała z rywalami 4:1. Radiowy skrót meczu:Radiowa relacja z całego meczu:Groźnie po akcjach Jagiellonii było m. in. w 21. Wówczas na bramkę uderzał Marc Gual, ale piłka odbiła się od jednego z zawodników gości i trafiła w słupek. Jeszcze groźniej było w 26. min., kiedy doskonałą sytuację miał Jesus Imaz. Hiszpan zamiast zamienić akcję na bramkę, praktycznie oddał piłkę bramkarzowi Korony. Gol Jagiellonii po kontrowersyjnej sytuacjiJagiellonia zdobyła gola w dziwnych okolicznościach w 31. min. Goście wybili piłkę na aut, bo na boisku - po starciu z jednym z przeciwników - leżał Gual. Jednak gdy zobaczył piłkę wrzuconą z autu w jego stronę, poderwał się z ziemi, ograł zawodników Korony w jej polu karnym i wyłożył piłkę Cernychowi. Strzał Litwina obronił Forenc, ale był już bezradny wobec dobitki Tomasa Prikryla. Jagiellonia "oddała gola"Po bramce Jagiellonii doszło do przepychanek na boisku, sędzia Frankowski pokazał dwie żółte kartki. Wszystko wskazuje na to, że żółto-czerwone derby (oba kluby mają podobne barwy klubowe) nie będą dla zespołu ze stolicy Podlasia łatwą przeprawą. - Biorąc pod uwagę to, jaką drużyną jest Korona, jaką ma mentalność jako zespół, ale też jaką mentalność ma jej trener, to przewiduję, że gospodarze nie będą się chcieli postawić w roli ofiary. Rywal nie będzie chciał się bronić i tylko reagować na to, co zrobimy - mówi trener Jagiellonii Adrian Siemieniec. - Drużyna z Kielc gra u siebie i zechce przejmować inicjatywę, podkręcać tempo, grać intensywnie - dodaje. Jaga miała szczęście w losowaniu Pucharu Polski. Warta Poznań Puszcza Niepołomice transmisja na żywo 22 godziny temu — 2023 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok - PKO Ekstraklasa 12. Warta Poznań Puszcza Niepołomice gledaj na żywo online 59 minut temu — 4 ...