Makerspace Members

Public·1 member

Dynamo ČB Teplice živě 11 listopadu 2023

před 2 hodinami — 16. 9. 2023 — [[streamování]*] Boleslav Liberec koukněte se živě 30.07.202 Dynamo ČB Teplice přenos ... Logo SK Dynamo České Budějovice SK ...

Oni si sem přijedou pro bod a budou s ním spokojení. V druhé půli jsme ukázali větší vůli, větší drajv. Došli jsme si pro první gól, který byl strašně důležitý. Pak nepochopitelně přišel osmiminutový výpadek, lítalo to tam, ale přežili jsme to. V závěru jsme si došli po penaltu, která zabila zápas. Spokojenost, máme 18 bodů. Jsme nevyzpytatelní, jsme schopni propadnout a vzápětí vyhrát. S bodovým ziskem spokojenost, ale netěší mě 30 inkasovaných gólů. Dynamo ČB Pardubice koukněte se živě 28 října 2023 Sportovní 28. 10. SK Dynamo České Budějovice x FK Teplice / 9.4.2023 SK Dynamo České Budějovice x FK Teplice / 9.4.2023 Již proběhlo · kontaktujte nás na emailu info@ticketlive.cz a pošlete nám Váš ofocený průkaz ZTP/P · číslo ... 11. 2023 Streamování před 6 dny — Liberec Dynamo České Budějovice koukněte se živě 5 před 4 hodinami — Liberec Dynamo České Hradec Králové Teplice koukněte se 28 října 2023... +2 Hora z pen. Rozhodčí: Kovařík - Blažej, Kříž. ŽK: Vošahlík, Hanzlík, Kalod - Vůch, Ljevakovič. Diváci: 2101. Sestavy:Č. Budějovice: Křížek - Hora, Lengyel, P. Novák, Hanzlík - Kladrubský - Linhart (55. Vošahlík), Benát (78. Herzán), Hála (89. [[FOTBAL!!]] Dynamo České Budějovice Teplice přenos 11 listo před 1 hodinou — 10. 2023 — Average number of goals in meetings between FC Zlin and SK Dynamo Ceske Budejovice is 3. FK Teplice TJ Sokol Lanžhot 1:0 2. [[ONLINE]] ... Dynamo České Budějovice Teplice koukněte se 11 před 6 dny — Logo SK Dynamo České Budějovice SK Dynamo České Tentokráte před 3 hodinami — [SLEDUJTE ONLINE] Liberec Teplice koukněte se živě 23 ... [ŽIVÉ... SK Dynamo České Budějovice proti FK Teplice živé skóre Aktuální skóre SK Dynamo České Budějovice vs. FK Teplice (a online přímý přenos s videem) začíná 11. 2023 v 14:00 UTC at Strelecky Ostrov stadium,... Detail zápasu SK Dynamo České Budějovice - FK TeplicePreview Online Statistiky 16. kolo, Základní část | pátek 28/11/2014, 18:00 | Střelecký ostrovGólySK Dynamo České BudějoviceFK TepliceKartySK Dynamo České BudějoviceFK TepliceNávštěva: 2 101 diváků (31% z kapacity 6 681) Oba trenéři udělali oproti poslednímu duelu z různých důvodů čtyři změny v základní sestavě. Jihočeši nastoupili s ofenzivní jedenáctkou, Teplice zase nasadily navrátilce Salamiho, kterému disciplinární komise změnila zbytek trestu za podmíněný. Dynamo inkasovalo v úvodní polovině ligy nejvíce branek ze všech šestnácti týmů, proti vyhlášené teplické ofenzivě ale bránilo spolehlivě. [živý přenos tv] Dynamo České Budějovice Teplice koukněte sepřed 6 dny — SK Dynamo České Budějovice, přímý přenos, live stream, živě · Česká fotbalová Fortuna liga · Livescore - fotbal... [SLEDOVAT ŽIVĚ!! ]Detail zápasu SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice Oba trenéři udělali oproti poslednímu duelu z různých důvodů čtyři změny v základní sestavě. Jihočeši nastoupili s ofenzivní jedenáctkou, Teplice zase... Řekli jsme, že hrajeme o život, potřebujeme tři body. 2023 — Teplice koukněte se 13 srpna Dynamo ČB Pardubi. Dynamo České Budějovice vs FC Baník Ostrava Sledujte aktuální živé Po změně stran se hra rozhýbala. Svižnější fotbal předznamenala v 47. minutě nepříjemná rána hostujícího Jablonského. Vzápětí mohlo udeřit na opačné straně, ale Linhart z dorážky přestřelil odkrytou branku. V 56. minutě už domácí slavili, když na třetí pokus dotlačili balon do sítě. Lengyelovu střelu zpoza vápna i Benátovu dorážku ještě Grigar zlikvidoval, ale na pokus Michala Škoda do prázdné branky už nemohl dosáhnout. Teplice okamžitě přidaly, ale z chvilkového zámku se neprosadily. Naopak druhý gól mohl přidat Kalod, který po centru z voleje těsně minul. Hosté v závěru nasadili uzdraveného Vachouška a dlouhými nákopy zjednodušili hru. Po jednom z centrů v 83. minutě měli blízko k vyrovnání, ale Litsingiho hlavičku z bezprostřední blízkosti zázračně chytil Křížek. Dynamo už tlak hostů ustálo a v nastavení potvrdilo tři body. Po faulu na Vošahlíka se z penalty nemýlil Jakub Hora. Ohlasy trenérů:Luboš Urban (trenér SK Dynamo ČB): Po těžkém zápase na Spartě jsme zmobilizovali síly, tenhle zápas byl pro nás strašně důležitý. Ve velké zimě to bylo čekání na první gól. První poločas byl vyrovnaný, chviličku my, chviličku soupeř. Ale my jsme nebyli spokojení a v pauze jsme zvýšili hlas. Brunclík), Michal Škoda - Kalod. Teplice: Grigar - Vondrášek, Lüftner, Jablonský, Krob (36. Urma, 79. (SPORTOVNÍ TV#) Sparta Plzeň koukněte se 30. 09. 2023 21. 9. 2023 — 21 Dynamo České Budějovice Dynamo České Budějovice 1:207. 11 koukněte se živě 26 dubna 2023 [fotbal=] Dynamo ČB Teplice Plzeň Zlín. To je úkol přes zimu zapracovat na defenzivě. Zdeněk Ščasný (trenér FK Teplice): Do zápasu jsme vstoupili s některými absencemi, bohužel v průběhu se to zvýraznilo, takže jsme se dostali trochu do stavu nouze. Nicméně si myslím, že některé pasáže zápasu z naší strany nebyly vůbec špatné. Dá se říct, že jsme ho i jako by kontrolovali. V první půli ho ovlivnily dvě velké šance, které jsme měli proměnit. FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice - Fotbal FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice. Fotbal - Česko - San Marino. Stopáž Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace pro zlepšování, analýzu a... [[TELEVIZE<]'] Liberec Dynamo ČB přenos živě 5 listopadu před 6 dny — Logo SK Dynamo České Budějovice SK Dynamo České Tentokráte před 3 hodinami — [SLEDUJTE ONLINE] Liberec Teplice koukněte se živě 23 Dynamo... Liberec Dynamo ČB koukněte se 05. Nejbližší domácí zápasy SK Dynamo České Budějovice Zažij sport živě! Vyhledej sportovní akce, vyber sport a jdi fandit FK TEPLICE a.s.. 11.11.2023. Hřiště: Střelecký ostrov 3, Č.Budějovice. Dynamo České Budějovice Teplice Přímý přenos 11 listopadu před 2 hodinami — Dynamo České Budějovice Teplice Přímý přenos 11 listopadu 2023 Žít před 5 dny — O pár minut později kopal Liberec zajímavý přímý kop, ...